| TristulCongelat a întrebat:

De ce fetele foarte frumoase preferă băieți urâței și bine făcuți?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor eu nu am vazut unu urat cu una frumoasa,draguta,pentru ca nu se poate,fetele simt scarba, voma, greata cand vad baieti urati, simtul lor este mult mai selectiv, desi nu ai vrea sa afli ce cred ele despre tine, cei urati cu banii au iubite frumoase

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca sunt mai inteligenti decat aia foarte frumosi.

| TristulCongelat explică (pentru Violleta2022):

De unde pana unde ai aflat chestia asta sau cine te-a mințit?

| Violleta2022 a răspuns (pentru TristulCongelat):

Mai baiete, poate nu ai realizat pana acum, dar sunt adult trecut prin viata, cu copii de 30 de ani acasa, deci stiu cum sunt tinerii din ziua de azi si cea de ieri, ce au in cap si cum gandesc.

Nu stiu cine te-a educat sau ti-a bagat in cap toate porcariile astea, dar esti departe de realitate. mai lasa naibii misoinismul ca vei ramane pe viata labar, fiindca nu se uita nici o femei, la unul care area mentalitatea asta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am auzit ca sunt oameni si ele, prefera baietii de care se indragostesc.

| Hammurabi a răspuns:

Cine ți-a spus asta? laughing
Preferă băieți și bine făcuți și care arată și bine.

De obicei, cei care sunt mai urâței au obligatoriu, mai multă grijă de corpul lor (pentru că n-au încotro).
Dar asta nu înseamnă că nu sunt și băieți bine făcuți care să arate și bine.
Și nu înseamnă că nu există băieți care sunt și bine făcuți, arată și bine, și mai sunt și inteligenți. (și uite așa se formează cozile de fete în epoca modernă... laughing )

| TristulCongelat explică (pentru Hammurabi):

Da,dar exagerează cu preferințele astra.
Nu toți arătăm ca Dorian Popa...

| Hammurabi a răspuns (pentru TristulCongelat):

Stai liniștit că nici fetele nu arată toate ca Beyonce.
Perechile se formează indiferent de cum analizăm noi situația.

| RAY a răspuns (pentru TristulCongelat):

Da,dar exagerează cu preferințele astra.
tu de ce nu trimiti msj la fetele urate? tu vrei una frumoasa fiind urat, tu fiind de 5 cauta una de maxim 6

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ca faraonul din Egipt era tare frumos, hai sa fim seriosi adica despre ce anume mai exact vorbim noi aici.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pe vreme lui Ceausescu in Romania erau doar doua taxe, adica taxa pe casa si taxa pe teren.
Opa stai au trecut 33 de ani.

| CleanHeart a răspuns:

Pentru ca nu toate sunt superficiale si au abilitatea sa vada si dincolo de om.

| ionur a răspuns:

Nu știu nu-mi și nici nu vreau sa știu ni vreau sa am de aface vreodată în viata mea cu o fata sau femeie sau gagica sau iubita stau cât mai departe de așa ceva nu le suport figurile și fițele singur sunt mai bine.

| Danny28 a răspuns:

Unde naiba ai văzut băieți urâți cu fete frumoase? Băieții urâți nu pot avea iubite decât dacă au bani.

| Raspundebine1 a răspuns:

Iubita mea e femeie si mi-a zis ca ii place pe aia urati ca sa nu o faca sa se simta insecure, d-aia si e impreuna cu mine. Daca nu te plac fetele inseamna ca esti prea frumos si le intimidezi

| TomaSelly a răspuns:

Fetele frumoase prefera orice tip de baiat, majoritatea baietilor "asa-zisi frumosi" sunt speriait sa vorbeasca cu ele deoarece sunt complexati de faptul ca fata este mai aratoasa decat ei, asa ca baietii "asa-zisi urati" au mai mult curaj si tupeu si "se baga" pe ele, iar ele din lipsa de optiuni ii aleg pe ei. Simplu si la obiect. Sper ca te-am ajutat!