| PuieMonta2002 a întrebat:

De ce fetele nici macar nu ma baga in friendzone cand le abordez pe Facebook ci imi dau seen apoi daca le mai scriu ceva block direct? (S-a intamplat des si cu fete pe care le-am cunoscut in viata reala dar nu aveam niciun fel de relatie de prietenie cu ele)

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://youtu.be/rQb_jQK1kss incearca asa sa vezi ce iese

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poate abordarea nu este buna, nu te faci placut sau pur si simplu nu vor. Incearca sa fii mai distant si mai sigur pe tine. Nu aborda asa orice fata.

| PuieMonta2002 explică (pentru DoarBogdan):

Le intreb ce mai fac apoi daca vor sa iesim si chestii de genu asta.

| cristimihailov a răspuns:

E bine ca iti pui intrebarea...

| Crackman a răspuns:

Pur si simplu nu esti material de prietenie sau esti prea badaran cu ele. Cine stie oricum din punctul meu de vedere nu exista prietenie intre unu si una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fetele pe Facebook nu vor neaparat sa fie abordate! Incearca un site de dating!

| PuieMonta2002 explică (pentru anonim_4396):

Dar in realitate cum crezi ca ar fi daca as aborda fete?

Răspuns utilizator avertizat