| KingOoO a întrebat:

Salut. De pe un cont nou de Facebook am dat cereri de prietenie la vreo 10-15 prieteni din viata reala, le-am si scris mesaj dar problema este:
- am dat cerere si a mers dar niciunul nu accepta
- am dat mesaj pe messenger dar nu apare nici macar Seen. Ci apare doar ca mesajul a fost trimis si nu citit.

La toti este asta de mai mulit timp. Nu am avut ocazia sa ii intreb daca le-a aparut sau nu.
Care ar fi problema?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Poate chiar nimeni nu vrea sa te accepte, nu cred ca ar fi o problema cu Facebook-ul...