| Crss_Cristi_2003 a întrebat:

De ce gem femeile in timpul care fac sex? Dau funda

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce copii mici sunt interesati de sexul mamicilor?
mama ta stie ca asculti pe la usa?

| corbulalbrosu a răspuns:

Unele femei in timpul coitului scot tot felul de gemete si acestea se produc din cauza excitatiei extreme si a placerii evidente, iar altele scot gemete si alte sunete din cand in cand doar cu scopul de a-si impresiona partenerul. big grin

| GoldenZenith a răspuns:

Ca sa nu dulceață. De aceea gem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-l excite mai tare pe barbat sa poata ala sa ejaculeze mai repede, sau sa arate barbatului ca le place ceea ce simt cu el.

| EmanuelKant a răspuns:

Fara bani femeile nu gem, femeile compot.

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru EmanuelKant):

M-ai facut sa rad. Multumesc. =)

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

De prajit de 13 ani ce esti. Ca la ce fata ai iti imaginezi ce carnat ai... satisfaci orice baba... scuze fata*

| karyyyb a răspuns:

Femeile gem pentru ca simt placere.Pentru ca au orgasm.Iar strigătele lor excita bărbatul.

| anonima023a a răspuns:

De placere