| AlexandruRadu1456 a întrebat:

De ce in ultimul timp femeile sunt predispuse sa insele,mai mult se pare ca orice femeie insala la un moment dat? Ce le determina, pentru ca eu nu cred in chestii de genu: se racise intre noi, nu mai imi acorda atentie si asa mai departe.Asta se poate rezolva cu o simpla comunicare.E oare curiozitatea? Sa vada ce castravete are celalalt? Sau pur si simplu se uita la umflatura de la pantaloni?*(am auzit si observ ca multora le plac sa se uite ) si marimea conteaza?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Lipsa satisfactiei sexuale este un alt motiv major care determina o femeie sa insele.
Cand nu-i satisfacuta de ce are acasa, la un moment dat, cauta in alta parte!
Bineinteles ca marimea conteaza!
Daca ai un penis mic, indiferent cate esti tu de dragut cu ea acasa, tot nu o satisface sexual si mai devreme sau mai tarziu, tot va cauta in alta parte, macar de curiozitate sau de comparatie.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele sant atrase de banii amantului, la marime sau mostenirea unui mos cu potential financiar asa cum procedeaza multe romance prin Italia si Spania. Una de 18 ani cu unu de 70 romanca cu un mos din strainatate il iubea auzi laughing Altele au motive probabil din cauza ca o injura sau incaseaza bataie, ultima varianta ramane cea a monotoniei nu rezista sa stea cu acelasi om poate cauta altul care are viteza in pat sa o trateze cu un bici sau o curea.

| romeo78 a răspuns:

E vorba de cerere și ofertă! Dacă nu ar fi băieți, bărbați care să accepte să se culce cu prietena, nevasta altuia, nici fetele, femeile nu ar înșela!
Dar, avem de a face cu o situație ciudată! Nici un bărbat nu vrea să fie încoronat, dar acceptă oferta unei femei luate de altul!
Sunteți puțin misogin cu această întrebare.
Putem spune că e vorba de motivele financiare, materiale sau nesatisfacerea sexuală.
Dar, strict, femeia care înșală nu e mai puțin vinovată, decât cel care o acceptă în viața și patul lui!
Ambii au aceeași vină!

| RAY a răspuns:

Natura -poligama-umana, feminismul,promovarea curviei,lupta ( nu dau nume ) contra familiei,natalități, unele spun ca vor experiente, sa experimenteze sexul, ca vor cariera, devin obsedate de banii

| Plato a răspuns:

Iarăși generalizarea nu-si are rostul. Doar o panarama depravata e capabila sa insele, nici macar nu mai poate fi numita femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Asta se poate rezolva cu o simpla comunicare" nu chiar.focul se stinge cu foc, majoritatea inseala din cauza tipilor. Pentru ca se schimba ceva, incepi sa te schimbi pe parcus, te relaxezi uiti de anumite chestii Pentru ca ai o bucata de vagin sau intervine neincrederea frica ca ai putea sa o pierzi, te atasezi prea mult... Femeile sunt complicate spre deosebire de tine, interesul ciclizeaza. Totul Depinde de tine.
Se uita la multe chestii, intotdeauna existã altul mai bun ca tine, mai inalt, cu mai multi bani, mai musculos, care aratã mai bine, samd.Sunt interese asa e natural, intotdeauna se duc unde le este mai bine. Si tu ai face la fel daca ai da se una mai frumoasa. Mai ok.Pana nu accepti chestiile astea, o sa ai o problema cu Femeile in general.

| GirlOnline81 a răspuns:

N-as sti sa spun de ce inseala, dar stiu ca nu exista nici o scuza pentru inselat.