| Roo a întrebat:

De ce intotdeauna fetele, femeile sunt atrase de "barbatii rai"? sa fie vorba doar de adrenalina? sa le incite pericolul? se implica in tot felul de relatii ciudate, si apoi, dupa ceva timp, se plang ca sunt batute, umilite si parasite de sotii sau iubitii lor. si de ce atunci cand e vorba sa accepte consecintele, pozeaza in victime?

Răspuns Câştigător
| LuCy0908896 a răspuns:

Nu toate fetele/femeile sunt destepte. Unele nu prea se gandesc la viitor...adica nu le pasa daca sunt umilite, batute, etc in viitor.ele traiesc clipawinking

6 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Nu intotdeauna. fetele de obicei cauta opusul lor.
Eu spre exemplu am cautat un baiat cuminte love struck si l-am gasit. Fiindca eu nu am fost chiar asa cumintelaughing.
Adica nu-mi place sa mi se dea ordine etc.

| Heather2001 a răspuns:

Eu sincer nu le inteleg si nici nu as sta cu un astfel de baiat, si cred ca daca le bate un baiat e vina lor ca au stat...pana la urma numai o proasta ar suporta Asa un baiat/barbat.mie sincer imi plac baieti romanticilove struck, nu cei macho

| vladmR a răspuns:

Intr-o relatie nu pot fi amandoi mielusei, daca sunt n-are rost relatia lor

| Roo explică:

Mi-ai dat doar o fundahappy

| dedfgv a răspuns:

Nu toate femeile sunt atrase de barbati rai.de obicei noi cautam la voi baieti opusul nostru...stiu fete cuminti,destepte care sunt atrase de golani,vagabonti, drogati chiar(am ramas chiar surprinsa)dar si fete tupeiste, care obtin tot ce vor care se indragostesc de baieti cuminti cu bun simt

dar sa stii ca nu sunt numai cazuri de astea

| BellaRouzyyGirl a răspuns:

Nu cred ca sunt in stare sa iti dau raspunsul pe care tu il vrei. Probabil ca femeile accepta umilinta, bataia etc din cauza ca tin foarte mult la acel barbat. Dar eu nu as accepta sa am un prieten care sa faca asa ceva. Atat timp cat esti intr-o relatzie trebuie sa te dedici in intregime acesteia. Sper ca am putut sa te ajut!happy