| dfsdsf a întrebat:

De ce la majoritatea fetelor le place când un băiat le ia în mașină și le pune manele?
Am un prieten care a venit recent din Belgia cu un X5 și pe toate care le ia la ocazie, face și sex cu ele, cum nu știu. La început am crezut că minte și că e plin de el cum se spune dar tipul are camere în mașină și pot să spun că am rămas șocat: are toate filmulețele cu toate studentele pe care s-a oferit să le ia la ocazie, când face sex cu ele. Are cred că pe puțin 30 de clipuri cu fete diferite.
Efectiv tipul discută puțin cu ele, după care el începe să le mângâie și să le facă complimente și apoi le propune să facă sex iar ele stau ca stana de piatră, el le dezbracă, ele spun că *ce faci nebunule, nu pot să cred că ești așa îndrăzneț, așa ceva nu mi s-a mai întâmplat până acum etc* cam așa spun toate tipele respective când el se dă la ele, dar ele nu par a fi deranjate ba din contră: chiar li se pare uimitor și zâmbesc și se fac că nu vor, dar până la urmă ele încep să-i facă oral și are loc după toată acțiunea, vorbesc serios. Și sunt fete tinere, aranjate pe care dacă le-ai vedea pe stradă nici nu ți-ai închipui că ele ar fi în stare să facă treburi din astea.
Voi ce părere aveți despre toată situația asta?
Știu că vă vine greu să mă credeți, dar este adevărat tot ceea ce v-am scris.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Scrie cumva "Fake Taxi" pe X5? Daca da, chiar te cred!

| Necunoscut112 a răspuns:

Mincinos mic!

| AndreiWeisz a răspuns:

Scenariu de film porno, eu zic sa mai lasi PornHub-ul laughing Nu stiu pe la voi, dar aici in Timisoara fetele de la autostop nu sunt studente, sunt mai mult fete simple, poate de la tara, in niciun caz nu sta vreo bunaciune ce asteapta sa i-o puna cineva la autostop laughing Poate a incurcat autostopul cu centura, atunci este posibil. Da, exista fete care sunt materialiste si ar face sex cu unul cu X5 doar pentru ca are masina aia, dar alea nu prea stau la autostop din experienta mea laughing Am luat vreo 2-3 fete la autostop si erau niste fete super simple, de pe sate, nici nu mi-a dat prin cap sa ma pun sa imi faca oral. Oi fi eu mai civilizat, nu stiu laughing