| celmaitare a întrebat:

sunt fata.am o intrebare.de unde placerea barbatilor de a ii impinge capul fetei, in timp ce ea ii face lui oral? ce simt ei atunci de le place sa faca asta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sexul oral pe o parte e scarbos si mie mi s-a intamplat asta si nu mi-a placut nu simteam nimic si imi era jena sa o vad pe aia

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pur si simplu, banuiesc, ca iti ating singura parte a corpului apropiata si e ca un semnal: ''nu te opri!''.

| Cătălina a răspuns:

Cred ca e din instinct.

| cotzo a răspuns:

Te-ai gandit ca poate vrea sa isi simta tot penisul undeva unde ecald si umed? e placerea pe care o simt in momentul in care au tot juniorul unde e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

| SRDC a răspuns:

E o chestie masculina pe care uele fete nu le pot intelege, probabil ca de aceea pui tu intrebarea asta aici.

| SRDC a răspuns:

Da ce ai vrea sa faca? sa stea cu mainile dupa cap, privind la tavan sau la televizor? + de asta ca poate tu nu vrei dar el vrea, + poate tie nu iti place dar el vrea sa iti ajunga in stomac.