| deni_6616 a întrebat:

De ce ma doare capul din cand in cand si am ameteli? deagoste am facut cu prezervativ iar de atunci au trecut 14 zile... iar acesta nu s-a rupt ca nu am simtit nimic si el a zis ca nu e s-a rupt garanteaza el...deci?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt un milion de cauze, o raceala, o indigestie, o sinuzita, nu neaparat sarcina.

6 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu e vorba neaparat de o sarcina. Ea inseamna mai mult decat niste dureri de cap sau ameteli. Poate fi de la stres sau o anemie. Odihneste-te si alimenteaza-te cum trebuie.

| kidulinha a răspuns:

Simptomele unei sarcini nu apar asa devreme. Poate fi si trecerea de la un anotimp la altul, se numeste astenie de primavara ( parcablushing).

| unione a răspuns:

Doamne fereste... apara si pazeste

| Antonia19989 a răspuns:

Sigur nu de la asta te doare capul. Poate sa fie orice altceva, stress, ore nedormite, lipsa de calciu, prea multe ore in fata calculatorui, exista n motive. Eu zic sa stai calma si sa astepti pana cand iti va veni ciclul happy Daca nu va veni atunci ai motive sa te alarmezi. Dar pana atunci stai linistita ca e totul bine big grin

| CHILIPIR a răspuns:

Poate ai o usoara anemie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai auzit asta... a jurat ca nu s-a rupt. garanteaza... dar voi unde naiba ati fost in timpul actului? laughing)