| iSoulDream a întrebat:

Deci sunt intr-o confuzie totala. cam de ceva timp mi se intampla ceva super ciudat cred ca am innebunit sau mi-am pierdut mintile. deci aici la mine in oras este o fata cu care am vorbit acum cateva luni pe facebook atata. si brusc de cand am vorbit ultima oara asta fiind acum cateva zile. am inceput sa am un fel de atractie ciudata care ma sperie pur si simplu nu stiu ce este cu mine credeti ca este posibil sa am vreo boala psihica nu mi se pare normal sa ma simt atras de cineva cu care am vorbit doar de doua ori. Va rog ajutati-ma cu un raspuns pur si simplu parca numai sunt eu straight face

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt niste sentimente trecatoare

| corbulalbrosu a răspuns:

Reactiile unui om pot fi declansate de niste factori care actioneaza uneori independent de ratiune lau logica. In cazul tau se pare ca este vorba de o varianta putin deosebita a dragostei la prima vedere, in cazul tau s-ar putea sa fie la prima auditie.

| SkyPilot a răspuns:

Se intampla. Te-ai gandit prea mult la ea, o consideri ideala si te-ai indragostit. Incearca sa o vezi personal, s-ar putea sa te vindeci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,gândurile tale te trădează. Sentimentele tale pentru ea sunt puternice. laughing

| iSoulDream explică:

asa brusc deodata nu inteleg nimic cum e posibil sunt doar 2 datii vorbite