| marianutzatha a întrebat:

De ce noi fetele mereu ne gandim la masturbare?

16 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

"mereu"?
Nu e adevarat. Cu siguranta ti se intampla doar tie.

| Alisse a răspuns (pentru madyddd):

Nu cred ca se intampla doar ei tongue Face parte din etapele adolescentei, hormonii isi fac de cap nimic anormal.

| madyddd a răspuns (pentru Alisse):

Ok, in sensul asta...dar intrebarea ei suna ceva mai de genu' ca fetele s-ar gandi insistent la asta, ba chiar obsedate.
a zis "mereu".
Ori n-a formulat ea bine, ori am eu o problema.

| Alisse a răspuns (pentru madyddd):

Nu stiu dar acum depinde si de varsta ei. poate sa fie chiar o obsesie sau boala.

| Varsson a răspuns:

Dar nu multe fete se masturbeaza. Cel putin asa cred. Nu stiu, voi astea care va masturbati nu aveti iubiti si de aia?!

| mihai69 a răspuns:

Pentru că ești un tip?

| Pricked a răspuns:

Vorbeşte în numele tău, gurl.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate fetele simt asta la varsta pe care o ai tu, dar suntem oameni, sunte diferiti intre noi iar natura isi face de cap, incearca sa nu mai citesti literatura erotica, nici sa vizionezi filme de acest gen

| corhaz a răspuns:

Vrei ceva natural sa lesi masturbarea? laughing prezent aicilaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru corhaz):

Daca tot iti place sa strigi prezent, mergi de fa sex cu ea, si pe urma ai s astrigi prezent la apelul de dimineata cat si la cel de seara de unde dintr-o puscarie, deoarece sexul cu un minor cu varsta cuprina intre 11-15 ani se pedepseste cu parnaie de pna ala 5 ani, respectiva nu are niic 14 ani impliniti, te bagi?

| corhaz a răspuns (pentru anonim_4396):

Vecinule de la 2 eu sunt de la 4 laughing.nu stii ce i aia caterinca bro?

| anonim_4396 a răspuns (pentru corhaz):

Bro! Daca vrei caterinca mergi la scara ta, sau la categoria trvia amuzante, mai fa tu multa caterinca si-ai sa vezi ce zbori

| Octa00 a răspuns:

Pentru ca asa este firea omului.O data ce a incercat ceva placut, tine neaparat sa o mai faca o data.Asa este conceput corpul nostru.E la fel ca fumatul, cel putin pe aproape.Da dependenta.Dar nu este bine sa fie facuta in exces, deoarece pot aparea probleme hormonale.

| Reea6 a răspuns:

Pentru ca : 1. nu ai cu cine
2. ai da degeaba, nu te satisface
3. ai, te satisface dar nu e acolo de fiecare data cand iti vine cheful si alegem sa ne ''iubim'' singure decat cu alti! Deci e de respectat laughing)

| elenapacos99 a răspuns:

Pentru ca ne place tongue