| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai am pofta de a ma masturba? Nu mai am iubita de ceva timp, am anxietate, am 24 de ani, posibil sa fiu si in depresie.

Răspuns Câştigător
| Together a răspuns:

Posibil ca depresia sa-ti afecteze libidoul.

Fa si tu 20 de minute de exercitii fizice pe zi timp de o saptamana, ar trebui sa creasca la loc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa sport regulat, asa creierul va elibera endorfine care iti va reda energia, cuvinta, motivatia, libidoul, anxietatea se va ameliora si vei arata si mai bine ceea ce iti va conferi o stima de sine mai buna.
Din cauza depresiei se intampla asta, din aceeasi cauza si a anxietatii totodata se produce si ejacularea precoce!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești în semi-depresie.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Si nu iti convine pana la urma faptul ca nu te mai masturbezi in sfarsit in exces, ia partea buna din faptul ca esti depresiv, bafta

| Annabelle2002 a răspuns:

Pai vezi ca ti-ai raspuns singur. Cauta o fatuca, pupici.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Annabelle2002):

Tu crez\i ca fătucile sunt pe toate drumurile? Daca ar fi asa am avea toti cîte una.