| Denn97 a întrebat:

De ce persoana pe care o plac,îmi povestește de partenera de viața cum a cunoscut-o, atata timp cât stie ca am sentimente pentru el?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De plictiseala iese cu tine, fiindca nu are cu cine, dar inima lui este inca la fost iubita, de aceea iti vorbeste tot timpul de ea, fiindca pentru el doar ACEEA este femeia pe care o iubeste, tu nu esti decat o amica cu care isi petrece timpul, de plictiseala.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu o poate uita. Va fi greu sa isi intemeieze o relatie cu alta fata.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca isi bate joc de tine

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu este interesat delod de tine, ci indragostit de alta persoana.

| Denn97 explică (pentru Violleta2022):

Și atunci de ce de fiecare data vrea sa ieșim, îmi sare in ajutor … aici îmi da cu virgula.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Denn97):

De plictiseala iese cu tine, fiindca nu are cu cine, dar inima lui este inca la fost iubita, de aceea iti vorbeste tot timpul de ea, fiindca pentru el doar ACEEA este femeia pe care o iubeste, tu nu esti decat o amica cu care isi petrece timpul, de plictiseala.

| sofisis a răspuns:

Ca sa intelegi ca nu e loc de mai mult. Stii vorba aia "bate saua sa priceapa iapa"? Cam asta face cu tine.

| anonim3247 a răspuns:

Adică tu umbli cu unul însurat și el îți spune cum a cunoscut-o pe nevastă și tu te superi?

| AdioTPU a răspuns:

Poate că să te facă geloasa.

| Alexandramil a răspuns:

Pentru ca cred ca vrea sa iti arate cat mai mult ca are pe cineva si tu sa il lasi in pace

| Denn97 explică (pentru Alexandramil):

Și atunci de ce continua sa ma caute sa ieșim?

| GeorgeCazan a răspuns (pentru Denn97):

Greu de dat cu părerea la problema ta. Ai aruncat una două informații și vrei sa afli ce anume? un răspuns la ce?

Vorbește cu el.:
"Ba, de ce mă tot cauți sa ieșim, dacă vorbești timpul de nevastă-ta?"
Și vezi ce zice...Dar ei cred ca ai mai omis din amănunte...
Personal, dacă el este însurat cum intuiesc, tu ești distracția, dar nu va renunța la soție pentru tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Denn97):

Pentru distractie