| anonim_4396 a întrebat:

De ce prietenul meu, cand facem peeting mereu se uda? Inteleg ca baietii se excita dar chiar asa de fiecare data?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca de fiecare data, doar de aia faceti petting, ca sa va excitati reciproc.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi normal că de fiecare dată. Băieţii nu sunt extratereştri - şi ei se excită!
Şi nu văd de ce îţi pui întrebarea asta de parcă ar fi ceva rău în loc să te bucuri că lui îi place şi chiar te doreşte thinking
Eu cred că între voi există deja şi atracţia şi dorinţa fizică. Dacă ai 16 ani minim, ia încercaţi să faceţi sex.
Nu uitaţi să vă protejaţi.
Spor!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi cum ai fi vrut să pricepem?thinking
Păi... asta este finalitatea oricărui act sexual sau excitare manuală la orice bărbat!
E mai rău dacă nu se întâmplă aşa că aşa ce te trezeşti cu nişte dureri dimineaţa... nu vreau să-mi amintesc.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Se uda!?!

Asta n-am mai auzit-o! Poate te referi ca ejaculeaza?!straight face

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Este groaznic de trist si ingrijorator de cata ignoranta poti da dovada!
Esti oare doar lenesa - inainte de a posta intrebarea, de ce nu ai citit din carti, de pe net, sau din arhiva TPU, despre ce te interesa?! - sau si foarte comoda?!
Daca intr-un domeniu atat de important esti atat de superficiala, nu cred ca vei avea parte nici de viitor foarte "roz", si nici de mari placeri cu partenerii!

Termenul corect este Petting, si nu cum ai scris tu!

Normal era sa te documentezi despre ceea ce inseamna excitatie, cum se produce, ce efecte are, etc.

Uda poate insemna ca doar apar cele 2-3 picaturi de lichid preejaculator, consecutiv unei excitatii puternice/intense, tot asa cum si tu, daca nu ai probleme, ar trebui sa te "uzi" = lubrifiezi vaginal, in vederea primirii penisului, in principiu!

Pune mana si citeste! - nu ai nici o scuza! - este plin de informatii peste tot! - altfel, risti sa ai multe probleme si ar fi pacat!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru PsihoSex):

Păi ea a scris bine peeting, sau ce nu ai inteles? Unde a gresit?

| elyssa20 a răspuns:

Se uda? eu stiam ca fetele se uda, fi ma explicita te rog ca sa iti raspundem la intrebare. pupici.

Răspuns utilizator avertizat
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pentru cele care nu au inteles, ma refeream la ejaculare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-ai dat singura raspunsul...se uda pentru ca se excita ...pentru ca tu il exciti si pentru ca te doreste extrem de mult.