| elutzagty a întrebat:

De ce prietenul meu.niciodata aproape niciodata nu vrea sa ne intalnim. el are o mama foarte severa si nu il prea lasa cu fete.si mereu imi spune ca ma iubeste.sisi cere scuze...sil iert...

Răspuns Câştigător
| GicaGheorghe a răspuns:

Coincidenta si eu am un prieten pe care maicasa nu-l lasa sa iasa pana la coltul strazii si eu il scoteam mereu din casa o convingeam pe maicasa.el sia facut o iubita a stat cu ea vreo luna si maicasa a aflat si nul mai lasa sa iasa di ncasa.Coincidenta face ca iubita lui sa fie prietena buna cu mine si mereu cum necum o mai convingeam pe maicasa ca prietena aia e cu mine nu cu el si sal lase sa vina cu noi laughing si il lasa si pana acum merge relatie ei au 3 luni de cand sunt impreunu dar nu stiu cat o sa mai tina.Decii rezolvarea ta este sai faci cunostinta prietenului tau cu mine si il scot eu din casa laughing

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Eu zic sa nu mai continui relatia cu el si am sa iti zic si de ce. daca pe el nu-l lasa mama lui cu vreo fata nu o sa va puteti intalni. mereu o sa intervina intre voi o multime de lucruri. chiar daca il iubesti ti-ai dori sa stai langa aceea pers. vb si la telefon dar cat sa si vb. intr-o relatie trebuie sa fie si afectiune. mai asteapta maxim 3 sau 4 zile si daca nu se schimba nimic. adica daca mama lui nu-l lasa sau nu va vedeti renunta la el. iti spun asa pentru ca relatiile de genu asta se vor sfarsi.:X succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai raspuns singura. Daca il iubesti si tii la el, atunci va trebui sa astepti, altfel poti renunta si accepti prietenia altuia.Numai bine.