| anonim_4396 a întrebat:

De ce relatiile dintre gay sunt considerate scarboase si cele dintre femeile lezbiene sunt privite ca si interesante, excitante, dar nici pe departe scarboase? Asta din punctul de vedere atat al barbatilor cat si al femeilor.
Daca doriti sa ma contrazice-ti chiar va rog, dar eu asta am constatat in urma unor intrebari adresate unor persoane de ambele sexe.

Răspuns Câştigător
| pau2009 a răspuns:

Mie mi se pare frumos si corect femeia si barbatul, nu barbat si barbat, femeie si femeie, week. Eh, fiecare cu gusturile lui

3 răspunsuri:
| Stefania a răspuns:

Esti gay?laughing

| roxanna_1751 a răspuns:

Fiecare cu orientarile lui sexuale. mie una nu mi s pare scarboasa relatia barbat-barbatwinking

| NadarraXD a răspuns:

Cică bărbații sunt considerați reprezentantii puterii și într-o relație barbat-femeie femeia e cea care trebuie ocrotita și protejata iar bărbatul cel care trebuie sa o protejeze. Când vezi un bărbat cu un bărbat te gândești ca unul din ei e slab, ca are nevoie sa fie protejat și pnm, e dezamăgitor. Dar când vezi 2 femei te gândești ca una e mai puternica și cum nu știi care, tinzi sa ți se para amândouă super tari. Plus de asta, alt motiv ar fi și ca femeile sunt considerate sexul frumos și mna, când le vezi asa fragile pe amândouă, ca pana la urma nu mereu vezi lesbiene cu mușchi, tinzi sa ai o simpatie aparte, pana la urma sunt adorabile majoritatea dintre ele. Dar un cuplu de gay.