| JosePpPp a întrebat:

De ce se rup prezervativele? :]] Adica pnm ...mai nou vad aici ca si-o pun cu prezervativ, prezervativul intact si totusi tipa insarcinata. De ce raman fetele insarcinate cu tot cu prezervativ? :]]

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general prezervativele se rup fie ca sunt de proasta calitate fie ca nu sunt folosite cum trebuie.

| neutrino a răspuns:

Din cauza baietilor.

| JosePpPp explică (pentru neutrino):

Parca ma ia si pe mine cu panica atunci cand ma gandesc ca totusi zici ca faci si tu ceva sigur, durex safe, 3-4 straturi :]]] Si tot sa ramana insarcinata :]]

| Alcyon a răspuns:

Se intampla ca baiatul sa nu se retraga la timp, inaine sa-i scada erectia si sperma sa se scurga in vagin. Pe urma, exista posibilitatea ca prezervativul sa nu fie tocmai de calitate. Si nu in ultimul rand, multe o fac la inceput fara protectie si abia la urma isi pun prezervativul.

| lex79 a răspuns:

Unde e aia gravida desi a folosit corect prezervativul?
sper ca nu le incluzi in categoria asta si pe cele paranoice care dupa 2zile de la actul sexual se vad cu burta mare.

| JosePpPp explică (pentru lex79):

Citind atatea porcarii pe aici te gandesti daca nu cumva or fi reale rolling on the floor)

| tr3ig a răspuns (pentru lex79):

Sincer, alea se trezesc la viata si isi dau seama de fapt ca sunt grasewinking dar ca sa nu recunoasca ascund prin faptul ca poate sunt gravidewinking big grin tongue

| mariusice a răspuns:

Material de calitate scazuta din cauza economiei, ca doar nu-i doare pe ei capu ca tu ramaii tata