| Papusha_5823 a întrebat:

De ceva vreme imi place de un baiat, iar el ma ifnora se comporta urit cu mine si ma crede josnika si naspa((((((((((((((((((9adevarul e ca eu de la inceput ma certam cu el ca sa arat inversul sentimentelor((((((((((acum el cica se intilneshte cu o prietena de-a mea am incercat sai despart dar el s-a suparat si mai mult(((((((((((((((Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CяysƧ a răspuns:

Pai scuze ca-ti spun, tu zici ca prietena ta se intalneste cu el... am avut si eu o p "prietena asa " si pana la urma m-a lasat pe mine pentru el deci mai bine o termini cu ea si gata, iar el parerea mea e ca daca se poarta asa cu tine si se mai intalneste si cu prietena ta nu te merita si nici nu cred ca tine la tine incearca sa il uiti stiu ca iti e greu am trecut si eu prin ce treci tu, dar asta e mai sunt o gramada de baieti pe lume.:* :* :* BAFTA :*!

6 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Pai, vb pe bune cu el sa vezi ca are de gand sa faca. daca vrea sa fie cu fata aceea sau cu tine.nu mai poti continua asa si nici el.succes!

| CяysƧ a răspuns:

Semne de simpatie...crede-ma ca daca a facut cateva glume cu tine sau a zis ca esti furmoasa sau chesti din astea asta nu inseamna neaparat ca vrea sa fie cu tine straight face stiu din propie experienta :*. Scuze ca te intreb cati ani are el si cati ani ai tu?

| CяysƧ a răspuns:

E bine la 12 ani el se crede mare cuceritorhee hee daca toata fetele de la tine din clasa se uita dupa el inseamna ca sunt penibile laughing incearca sa nu fi asa sa nu i arati ca esti moarta dupa el sa stai cu alti baietiwinking cred ca fetele de la tine din clasa stau numai pe langa el si din astea, iar el daca le vede asa de lesinate laughing le ia de proaste happy asa sunt baietii mai ales la 12 ani laughing se cred si ei mari gagicari rolling on the floor dar tu sa nu i mai dai nas happy si la un momendat o sa inebuneasca de ciuda si pana la urma trebuie sa isi dea seama ce pierde daca nu o face inseamna ca e batut in cap kiss

| Papusha_5823 explică:

Dar e idealul meu si cu citeva zile in urma mi-a dat semn de simpatie.nu stiu ce sa cred

| Papusha_5823 explică:

Da! si toata clasa sa rida de mine

| Papusha_5823 explică:

Eu am 12 si el tot e atit de dragut dar...toata clasa umbla dupa el shii nu stiu cum pot sa-l cuceresc?