| raveicuta a întrebat:

De curand iubitul meu mi-a marturisit ca el e gay!
Am ramas socata, si acum mi-am dat seama de ce niciodata nu punea mana pe mine, am crezut ca o facea din respect.
Tin foarte mult la el suntem demai bine de 9 luni impreuna, el mi-a spus ca i-ar fi greu sa stie ca a pierdut iubirea mea si ca el ma iubeste ca pe o prietena dar nu il atrag din punct de vedere fizic ( poate fundu ), nu stiu ce sa fac.

19 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Raspunsul care il cautzi il vei gasi in gura lui! incearca sa vb cu el, sa-i explici ca nah odata si odata cum s va intampla intre voi, cumv-etzi face dragoste.convoca-l la o discutzie libera! nu stiu chiar aiurea rau situatzia! doamne fereste-ma! big grin

| ynna93 a răspuns:

Ciudata chestie.cum sa stea cu tine 9 luni de zile si sa-ti zica apoi ca e gay? el nu se gandea ca poate tu incepi sa tii la el din ce in ce mai mult? eu cred ca te minte.e culmea motivu` asta.

| sebywarlord a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, poate mintea si ti-a zis asta doar sa te faca sa iti doresti mai mult un contact sexual cu el si din cate observ a reusitlaughing nu vad ce motive ar avea sa stea cu tine daca ar fi gay, ar mai fii o metoda laughing))) lasati parul din fund sa creasca si faceti un anal, tunde-te cheala si bea multa apa rece pana ragusesti sa ai voce de baiat laughing)))) hai ca glumesc happy

| sebywarlord a răspuns:

Nu pot sa i=o spun la mama pentur ca este cu taicamiu si el e heterosexual nu ca si prietenul tau imaginar, pusi :*

| sebywarlord a răspuns:

Ai auzit prost,scoateti penisurile din ureche draguta,app daca vrei sa ma jignesti fa-o cu adevaruri, nu cu dume de generala happy
daca poti sati inventezi prieten, inventeaza si niste dume mai tari tongue

| clovnul a răspuns:

Poate e mai "haladit" decat iti inchipui. si stie ca-l iubesti ca te va pune pe ganduri. si poate el ar vrea sa faca sex anal cu tine exact ceva de genu cum zice Buzz! eu cred ca nici nu ati avut cine stie ce relatie daca in 9 luni de zile nu ai reusit sa-ti dai seama ca nu e deloc atras sexual de tinebig grin ce sa zic cred ca-i nasol tare big grin
P.S. vezi sa nu fie mort dupa sex anal si sa te mintawinking

| yourfriend111 a răspuns:

FAKE!
NU mai minti si tu pe tpua sta e un site unde oameni ok chiar isi spun si se descarca de probleme adevarate
Data viitoare cand mai ai de scris ceva despre gay sa stii ca ei nu sunt jenati daca cineva le spune gay sau poponar sau bulangiu toate aceste cuvinte si un gay nua r sta cu o fata doar de distractie.
Ori a vrut sa se desparta de tine si nu stia cum
Ori te-ai gandit tu vai-vai ce sa mai mint si eu pe TPU...

| JustMeBăi a răspuns:

Eu zic sa te transformi repede in baiat.

| grafa a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorasta e chiar tarerolling on the floor

| andreeaaa_7883 a răspuns:

Pfff...nici nu stiu ce sa zic.Tu chiar il creszi? sau chiar a gasit un motiv foarte bun sa se desparta de tine? nu cred ca daca era gay mai se combiina cu tine si statea cu tine.hai s fim seriosi cand nu'ti face placere s stai cu o persoana nu stai! asa ca numai pune tu botu la vorbele lui si mai bine ai afla dce numai vrea sa fie cu tine pentru ca nu cred ca este gay! sfatul meu e sa vorbesti cu el, iar daca el spune ca e gay lasa-l in pace. Stai linisita orce minciuna se afla pana la urma :*! te pup love struck fundita?

| BuZz_6312 a răspuns:

Pai... incearca anal cu el poate isi schimba orientarea sexuala pas cu pas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mars!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e adevarat ceea ce scrii tu aici si spui ca te iubeste, e bisexual.
Sau poate ca e doar un moft, o pornire asa de moment care se trateaza in timp.

| raveicuta explică:

Tocmai ca nu a spus asa ca sa se desparta de mine el vrea sa continuam, tu te uiti cam mult pe acasa tv sau la diaconescu.
Am pus intrebarea asta pentru ca sunt confuza, crede-ma ca ma simt atat de greu si nu stiu ce sa fac, am cerut un sfat daca tu consideri ca mint atunci nu imi raspunde la intrebare.
Ce am spus este adevarat, el a spus ca nu vrea sa se desparta de mine dar nu i s-a parut corect sa ma minta in continuare,
Spunemi tu cum sa le spun daca nu ''gay''? Persone cu alte orientari sexuale e bine?
Ai vreo dovada ca mint?

| raveicuta explică:

Mai nu stiu ce sa zic, el nu obisnuieste sa minta si ii place sa spuna verde in fata repet nu vrea sa ne despartim, Eu i-am spus sa punem punct si a spus ca nu vrea asta.
Nu stiu ce sa cred

| raveicuta explică:

Gluma asta sa i-o spui lu mata happy

| raveicuta explică:

Ce ai tuh pisi, am auzit ca ai iesit dintr-o mama si 5 tati:-o
nu e imaginar prietenul meu pardon fostulwinking
daca vrei iti dau id lui adresa si mergi pe la el te apleci sa iei ceva de jos si ai sa te convingi ca e gay happysi ca nu e imaginarwinking

| raveicuta explică:

Da sa traiti scot penisurile din urechi si ti le bag tie in gura.

| raveicuta explică:

A,si nu am vrut sa te jignesc happy