| trianon6666 a întrebat:

De la citi ani se masturbeaza fete? Si toate fetele fac asta?

Răspuns Câştigător
| MaRyKiDu a răspuns:

Nu avem de unde sa stim daca toate se masturbeaza. Dar in general, da. Pai, incepand cu perioada adolescentei ( 12 ani - 18 ). Sau, mai bine spus, de cand iti vine ciclul. Sper ca ti-am fost de folos.

11 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Nu toate, cel putin eu nu m-am masturbat niciodata

| chipanoo a răspuns (pentru Heather2001):

Frigida

| Heather2001 a răspuns (pentru chipanoo):

La*agiu

| hotshotb a răspuns:

Da,toate fetele fac asta chiar daca o recunosc sau nu.In general de la varsta de 16 - 17 ani

| mafiotuXXX a răspuns:

Nu chiar toate, unele fete fac asta, de exemplu iubita mea se amsturbeaza...

| Dvxy97rulov a răspuns:

Pai in general in general in timpul adolescentei. Si nu, nu toate o faclaughing!

| DarkBlood32 a răspuns:

Eu de la 2 ani laughing

| MTC a răspuns:

Da

| Denisseq a răspuns:

Habr nu am dar cred ca de la 10 in sus si nu cred ca fac toate (sau e posibilrolling on the floor)

| BruP a răspuns:

Da toate mai ales maicata du-te repede sa vezi masturbeza cu clanta

| eroticaxp a răspuns:

1.Nu toate. 2.De pe la vreo 3-4 ani. 3.Nu, nu o fac in mod constient.