| edy_5846 a întrebat:

Fetele se masturbeaza? Sunt fete aici care fac asta? Cam cat de des o faceti si cum?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Toti adolescentii normali se masturbeaza (fete sau baieti). Restul intrebarilor sunt prea intime si nu cred ca este politicos sa intrebi.

| monyk a răspuns:

Buna, hey, normal ca exista fete care se masturbeaza dar sunt si fete care nu o fac, depinde...
Dar, intrebarea mea e:tu crezi ca cineva iti va recunoaste chestia asta? Parerea mea e ca tine de intimitate si unele persoane nu doresc sa vorbeasca despre asta, sa dezvaluie ce fac in intimitate.Ma tem ca nimeni nu iti va spune cum face si cat de des; nu toata lumea e asa deschisa incat sa vorbeasca despre masturbare.

| Bacemi a răspuns:

Sunt doua intrebari foarte nepoliticoase pe care le aud foarte des din pacate.

1 ) Cand ai o iubita noua / un iubit nou si toti te intreaba clasicul : Ati facut-o? ( Ca sa nu spun varianta reala mult mai vulgara )

2 ) Cand intrebi pe cineva fara sa fie o relatie oarecum apropiata de incredere despre viata lui sexuala? Cand te intreaba o persoana de acelasi sex poate vorbesti despre asta. Dar e neplacut sa te intrebe asa ceva o persoana de sex opus care nu te cunoaste deloc. Mai ales cand intrebarea vine de la o persoana antipatica.

Astea nu se fac. Nu poti sa vezi un om pentru prima oara sau nici macar sa nu ii stii numele intreg si deodata primul lucru pe care il intrebi sa fie asa ceva. E nepoliticos si iritant. Asta denota ca vrei sa faci persoana respectiva sa se simta prost. Inteleg sa intrebi o fata / un baiat despre viata sexuala cand aveti o relatie si vreti sa treceti la pasul urmator. Dar nu poti sa intrebi asa ceva doar pentru ca nu ai destule idei de conversatie.

| Malvina24 a răspuns:

Asta depinde de viata fiecaruia, sunt intrebari intime si nu ar trebui sa te intereseze! Acum urmeza sa intrebi in ce pozitii facem dragoste>nu?

| itarkan a răspuns:

Binenteles ca se masturbeaza.

Pentru cei care considera ca acesta este un lucru prea intim...suntem la categoria "dragoste & sex". Vorbim despre sex, dar nu despre masturbare? E acelasi lucru dragilor. Doar cateva aspecte difera... unii o fac pentru ca sunt narcisisti, altii pentru ca nu au cu cine sa faca sex.

| xxx_5362 a răspuns:

Nu stiu daca va raspunde sincer cineva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mahhh, tu ai gresit site-ul. eu stiu ca baietii au astfel de fantezii, dar in viata nu se obtine totul atat de usor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea se masturbeaza depinde de hormoni. e sanatos cu masura. o faci cum simti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt persoane care se masturbeaza si persoane care nu recunosc laughing