| comsacodrut a întrebat:

De la o vreme sunt indragostit de o colega de clasa,tipa ff frumoasa, desteapta, etc ce isi doreste orice baiat.Cand stau langa ea simt ca imi bate inima la 1000 de turatii ba is calm ba nervos ba vb cu ea ba nu, recent am fost cu ea si cu clasa intr-o excursie si am stat cu ea in autocar da mereu ea incepe convorbirea nu eu si nu am curajul sa trec la pasul urmator.Seara plang cu gandul la ea si ca n-am curaj sa-i spun, suntem un fel de orieteni acum.Intrebarea este sunt reactiile mele normale? Nu e prima data cand ma indragostesc funda

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mi-au dat lacrimile ce poveste emotionanta ce suflet pur si bland, continua in stilul asta si orice fata va fugi de tine, fetelor nu le plac bebelusi plangaciosi care nu sunt in stare sa faca primul pas. si inca ceva bataile inimii nu se masoara in turatii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In ce limbă scrii? Ce înseamnă calș?

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti excesiv de timid.Trebuie sa te angrenezi mai mult si mai intens in societate.Este nevoie in primul rand de multa vointa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, probabil ești timid. fă-ți puțin curaj și spune-i ce simți.

| HiperSoul a răspuns:

De obicei fetele asteapta primul pas. Incearca... vorbste cu ea mai des, nu conteaza despre ce, cere-i ajutorul si zimbeste, zimbeste cit mai des( nu cu toti 32 de dinti) big grin daca iti zimbeste inapoi-dai cu indraznealawinking. Funda?

| ZMR97 a răspuns:

1-0 pentru limba română