| anonim_4396 a întrebat:

De obicei fetele cer timp baietilor din cate stiu eu.
Dar ce inseamna atunci cand un baiat ii cere timp unei fete pentru a putea fi impreuna deoarece are de pus la punct unele lucruri din viata personala?

De fapt amana tot mai mult acel timp si 3 luni devin 6 si tot asa.

4 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Depinde de baiat. Eu sunt genul care as face asa ceva deoarece ma simt foarte constrans intr-o relatie, simt prea multa presiune asa ca prefer aventuri si libertate. In general daca sunt atras de o fata mai mult decat o aventura sau o relatie deschisa sunt foarte atent sa imi rezolv chestii din viata personala astfel incat sa ma pot dedica partenerei cat mai mult, lucru care mi s-a intamplat o singura data si am ajuns sa fiu dezamagit.

| anonim_4396 explică (pentru AlexCristi97):

Pot sa stiu de ce s-a intamplat sa ramai dezamagit?

| AlexCristi97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut asteptari si mereu cand pleci cu asteptari de la o persoana ajungi sa fii dezamagit!

Răspuns utilizator avertizat