| ANONIM12737 a întrebat:

De puțină vreme am început sa vorbesc cu o fata pe Facebook, cred ca a început sa ma placa si mi-a cerut sa ne vedem, am reușit sa evit cum am putut eu mai cizelat chestia asta, am un complex din punct de vedere fizic si asta ma face sa evit o întâlnire cu ea, sunt mai slabut asa de fel. Nu-mi pot învinge complexul asta, ma tot gândesc ca nu o sa ma placa cum arat si va rupe orice legatura... Sunt conștient ca nu o sa pot vorbi toată viata prin mesaje cu ea daca amândoi ne dorim o relație unul cu altul, tind sa precizez ca si ea pare slăbuta din poze, tocmai si de asta m-am bagat in seama cu ea si a ajuns sa ma placa. Dar mi-e ca nu o sa ma ridic la așteptările ei din punct de vedere fizic

6 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Bai, daca erai tanc sau mai scund ca ea te intelegeam cat decat. Dar daca esti opus, nu vad ce problema sa ai. de ingrasat te ingrasi, stai linistit, o sa te sperii cat pui pe tine! Oho, mai ales daca te insori! Daca era ea mai inalta sa zicem ca nu agreeaza ele si ai fi avut un stop, dar tot nu ai scuza! Varsta? fetele mai mari sunt mai destepte, stiu ce sa faca, sa zici sar'mana daca te curteaza vreuna!

Eu am iesit si cu tipa mai inalta ca mine (inca suntem prieteni), si tipa mai plinuta ca mine, si cu tipa de alta etnie, si cu tipa mai in varsta...Nu e niciun complex, scoateti din cap! MAI ALES DACA FATA TE INVITA! nu fi fraier!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vorbeste despre complexul asta cu ea, macar sa "fuga" treptat, din online.

| Drimmero a răspuns:

Despre ce complex e vorba?

| Sofer a răspuns:

Nu mai fi complexat. Ieși la întâlnire. Dacă o sa te placa cum ești tu ca om, nu cred ca o sa conteze cum arăți fizic.

| ANONIM12737 explică (pentru Sofer):

E ușor de spus din privința ta. Dar e nasol sa ai complexul ăsta pe cap si sa nu poti fi tu însuți laughing

| ANONIM12737 explică:

Jasmina, ia ma ușor laughing