| anonim_4396 a întrebat:

Dece deseori daca un baiat care place o fata, ii arata asta, ii dovedeste prin fapte, cuvinte... si sa zicem ca ei sunt si impreuna. Dece la un moment dat fata nu vede asta? sau posibil de la inceput sa nu aprecieze asta. Dece nu apreciaza si se multumeste ca are un baiat langa ea? care tine la ea si o protejaza. Dece de cele mai multe ori devin indiferente? sau deveniti.

Cand totul se sfarseste, poate pune chiar baiatul stop, atunci puteti sa va simtiti putin sau sa va fie putin dor de el?

2 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Da suntem ciudate la fel ca voi. si culmea ca nu ne intelegem intre noi ...baietii nu inteleg fetele dar nici noi pe voi. insa noi oamenii in general cand vedem ca avem totul pe tava preferam sa ignoram uneori. asa si omul cu cat e mai greu de atins ceva. cu atat vrei mai mult dar daca esti asa pe tava te obisnuiesti si pierzi din atractie

eu sper ca ai inteles ceva din cacealmaua mea ...pe curand. si app mersi de ign p mess... poate te ajutam mai mult acolo dar aici. mai greu putin

| love_6120 a răspuns:

Stiu ca suntem cam ciudate si ca baietii nu pot intelege mereu fetele. Dar de exemplu daca ii arati unei fete ca tii la ea. fata nu mai are pentru ce sa lupte pentru ca deja esti in palma ei. Si nu cred ca asta se intampla numai la fete ci in general.
Iar daca baiatul pune stop e normal ca o face pe fata sa ii fie dor de el pentru ca dabia atunci se trezeste si vede ce a pierdutwinking
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking