| Rooney7 a întrebat:

.Dece o fata m-ar intreba pe net daca sunt in liceu cu ea pentru ca ii par foarte cunoscut(ea mă baga in seama si mă intreaba asta), ii raspund că da, etc, vorbim in continuare Dupa o pauza de timp(o luna), iar pe net, intru in vorba cu ea, discutam ce discutam..si imi zice ca trebuie să o cunosc de la liceu dar totusi ea nu m-a vazut niciodata. dupa cateva intrebari recunoaste ca m-a vazut de cateva ori consecutiv.Nu inteleg, ce intentii are? Nu cred ca mă confunda, cand trece pe langa mine se uita intr-un fel aparte, nu stiu să explic. Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Eu cred ca ea te place dar e timida si ii este rusine sa iti zica in fata.

| Freddie23 a răspuns:

SI TU CE ASTEPTI? sa te izbeasca de usa de la baie, sa te ingramadeasca un pic si sa-ti faca o m**e?
- Buna, uite ma bucur sa te vad. In sfarsit am ocazia sa te vad live!
1. Diseara ies cu prietenii la seminte in fata blocului, vrei sa vii si tu? SAU
2. E frumos afara, mi-ar face placere sa iesim la o plimbare diseara.

Discutati despre prieteni, profesori, scoala, filme... incearca sa fii amuzant si sa ironizezi profesorii chiar si pe cei mai duri (Ex. Profesoara de romana a venit imbracata ca o ciuperca otravitoare - mov cu buline rosii! chiar daca nu-i adevarat, te iarta pentru ca se simte bine)

| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca te confunda, daca tu ai fi fost baiatul de pe net, atunci ea se astepta macar sa o saluti.

greece12
| greece12 a răspuns:

Am citit intrebarea asta de cateva ori pana acum.
Fata te place si asteapta sa o bagi in seama, a facut tot ce e posibil sa te incurajeze.
Imi place ca inca te gandesti.