| anonim_4396 a întrebat:

.Dece o fata m-ar intreba pe net daca sunt in liceu cu ea pentru ca ii par foarte cunoscut(ea mă baga in seama si mă intreaba asta),ii raspund că da,etc, vorbim in continuare Dupa o pauza de timp(o luna), iar pe net, intru in vorba cu ea, discutam ce discutam..si imi zice ca trebuie să o cunosc de la liceu dar totusi ea nu m-a vazut niciodata. dupa cateva intrebari recunoaste ca m-a vazut de cateva ori consecutiv.Nu inteleg,ce intentii are? Nu cred ca mă confunda, cand trece pe langa mine se uita intr-un fel aparte, nu stiu să explic. Fata e draguta, dar nu e pe gustu' meu, poate de aia nici nu am intrat in vorba aiurea la scoala cu ea.Trebuie să mentionez ca imi raspundea rapid la mesaje, imi da like pe la postari si poze.Ce parere aveti, sunt chiar curios.

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Esti un barbat bine! vrea sa vorbiti si fata in fata, probabil te impinge sa te bagi in seama cu ea

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu stia cum sa intre in vorba cu tine asa ca a bagat-o pe asta cu "imi pari cunoscut, ne-am mai vazut undeva?" chiar daca stia deja cine esti si ca inveti in acelasi liceu.Probabil te cam place.

| Cigarettă a răspuns:

Credcă mai mult ca sigur te place, dar nu ştie cum să ţi-o "arate". thinking

| ray2013 a răspuns:

Poate doar vrea sa te cunoasca, si sa fie prietena ta.