| anonim_4396 a întrebat:

.Dece o fata m-ar intreba pe net daca sunt in liceu cu ea pentru ca ii par foarte cunoscut(ea mă baga in seama si mă intreaba asta),ii raspund că da, etc, vorbim in continuare Dupa o pauza de timp(o luna), iar pe net, intru in vorba cu ea, discutam ce discutam..si imi zice ca trebuie să o cunosc de la liceu dar totusi ea nu m-a vazut niciodata. dupa cateva intrebari recunoaste ca m-a vazut de cateva ori consecutiv.Nu inteleg, ce intentii are? Nu cred ca mă confunda, cand trece pe langa mine se uita intr-un fel aparte, nu stiu să explic. Fata e draguta, dar nu e pe gustu' meu, poate de aia nici nu am intrat in vorba aiurea la scoala cu ea.Trebuie să mentionez ca imi raspundea rapid la mesaje, imi da like pe la postari si poze.Ce parere aveti, sunt chiar curios.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Consider ca te place!
Asta nu inseamna neaparat ca vrea o relatie ci mai degraba in instanta vrea sa te cunoasca-sa va imprieteniti.
Probabil te-a remarcat cu ceva intru-un anumit moment si de aceea incearca sa intre in vorba cu tine...
Daca iti place...hm ce sa zic tu decizi daca ii dai sau nu o sansa daca insa nu o placi poti sa-ti faci o amica!
In orice caz fii u gentalman! happy

| Bøøgey a răspuns:

Da... Iti raspunde repede la mesaje si-ti da si like. Cu siguranta te iubeste. Ba nu, chiar te divinizeaza daca se si uita la tine cand treci pe langa ea...

| claudia123123 a răspuns:

Poate vrea sa va cunoasteti din alte motive. Daca o fata vrea sa te cunoasca, intr-o prima faza, este pentru ca ea vrea sa iti fie prietena, nu iubita. Si chiar daca vrea sa iti fie iubita, intai trebuie sa treaca peste acest prim pas(sa va imprieteniti), iar mai apoi, daca amandoi vreti, sa treceti mai departe. Da-i o sansa. Nu te impacienta. Nu e nimic foarte grav E perfect normal. Bafta!

| DavidStelistu a răspuns:

Abordeaz-o intr-o zi la scoala ( liceu...) si intreab-o ce intentii are laughing

| Mariaaa97 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca nu te atrage.Cred ca tipa te place