| anonim_4396 a întrebat:

.Dece o fata m-ar intreba pe net daca sunt in liceu cu ea pentru ca ii par foarte cunoscut(ea mă baga in seama si mă intreaba asta),ii raspund că da,etc,vorbim in continuare Dupa o pauza de timp(o luna), iar pe net, intru in vorba cu ea, discutam ce discutam..si imi zice ca trebuie să o cunosc de la liceu dar totusi ea nu m-a vazut niciodata. dupa cateva intrebari recunoaste ca m-a vazut de cateva ori consecutiv.Nu inteleg,ce intentii are? Nu cred ca mă confunda,cand trece pe langa mine se uita intr-un fel aparte, nu stiu să explic. Fata e draguta, dar nu e pe gustu' meu, poate de aia nici nu am intrat in vorba aiurea la scoala cu ea.Trebuie să mentionez ca imi raspundea rapid la mesaje, imi da like pe la postari si poze.Ce parere aveti, sunt chiar curios.

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna pritene cu siguranta aceasta fata te place happy poate n-are cuoar sa-ti spun fata in fata incerca sa va intalniti sis a vorbiti si a o intrebi ce vrea happy cel mai bine o invit la o cafea si vorbiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se plictiseşte. E din liceu cu tine şi te abordează doar pe net. Despre ce naiba vorbim? Nimeni n-ar face asta dacă ar avea intenţia de a cunoaşte pe cineva.

| Setusanacsa a răspuns:

Se baga in seama, probabil obsedata de atentie. Daca iti place fata, vorbeste cu ea. Daca nu, las-o la nivel de prietenie.