| Rooney7 a întrebat:

Nu inteleg.Dece o m-ar intreba pe net daca sunt in liceu cu ea pentru ca ii par foarte cunoscut. Dupa o pauza de timp(o luna), iar pe net, intru in vorba cu ea si imi zice ca trebuie să o cunosc de la liceu dar totusi nu m-a vazut niciodata. dupa cateva intrebari recunoaste ca m-a vazut de cateva ori.Nu inteleg, ce intentii are? Nu cred ca mă confunda, cand trece pe langa mine se uita intr-un fel aparte, nu stiu să spun.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu te confunda, ii placi si incearca sa se apropie de tine.
Daca-ti place fata, continua jocul inceput de ea.
Daca nu-ti place, raspunde-i morocanos sau deloc si va intelege.

| SorinTudor a răspuns:

E clar ca ii place de tine dar nu are curaj sa ti-o zica in fata dar o face pe net intr-un mod indirect...cum de nu te-ai prins?

| YummyDkRich a răspuns:

Da-mi facebook-ul ei sa o intreb eu daca ii place de tine.

| alessia00 a răspuns:

Hey. happy Deci dupa propria experienta iti zic ca ea te place si eu am procedat asa cand mi-a placut de un baiat cu aceeiasi metoda... daca iti place fata pune-i si tu intrebari vorbeste cu ea, iar daca nu iti place din respect ca nah ca te place vorbeste cu ea, sa nu faci prostia sa nu i raspunzi sau ceva de genu. happywinking nu stiu sac ti'a fost util raspunsul meu dar eu sper ca da. o zi buna sa ai! happy