| Cristina788 a întrebat:

Deci am 86 de kilograme si toți mă ignoră, fie la locul de muncă fie pe internet nu reușesc sa-mi fac prieten, de 2 ani sunt singură.
De ce băieților nu le plac grasele?

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Revolta ta, ce se citeste foarte usor in spatele cuvintelor, nu este nici de departe solutia. Nu poti schimba gusturile baietilor mai usor decat te poti schimba tu. Vrei sa pari victima unei scari de valori eronate?! Poate ai dreptate. Dar am sa iti spun un adevar, pe care si tu il stii desi incerci sa il negi: felul in care arati ca om, spune cum esti de fapt. Adica; pieptanata, frumos machiata, parfumata dar neatenta la ce mananci arata atentie pentru glazura si dezinteres pentru miez, adica Superficialitate. Un fizic atent ingrijit la interior dar si la exterior insemna pretuire de sine si disciplina. apropo, tu ce fel de barbat ai vrea langa tine?
Scuze! Nu am vrut sa fiu rautacios, dar vreau sa te pun pe ganduri si mai ales sa vezi clar cine este vinovat de situatia (descrisa de tine) in care te afli. Nu vinovatul trebuie gasit ci solutia! Succes si nu mai pierde timpul! Nici nu stii cat este de pretios.

| SoareDaniel a răspuns (pentru Paul754880338):

80/20 ca la americani, asta e adevarul, daca ar fi sa o intrebi pe respectiva de a pus intrebarea iti va raspunde sec - vreau un baiat destul de chipes, nu slabanog, cu ochii albastri cu p l m si nu ma astept sa ma contrazica ALELUIA

15 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care nici voua nu va plac grasii. Nu are nimini nimic cu tine, la fel ca voi si noi suntem programati sa ne uitam dupa anumite trasaturi.

Poti incerca sa scapi de cateva kilograme si o sa vezi cum o sa se schimbe situatia.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"De ce băieților nu le plac grasele?"
Pe romaneste, nu se scoala cu ele, decat daca e vorba de fantezii.
Dar nu ne include pe toti aici; vad multi baieti care se combina cu grase, apreciaza fundurile exagerate, etc. Ai sanse mari sa iti gasesti jumatatea, chiar daca esti "mare". Ai ofertanti si aici, printre raspunsuri laughing

| LoveSleep a răspuns:

Nu fa prostia sa slabesti.
Cica e posibil sa intram in criza, multi n-o sa aiba ce sa manance, gandeste-te ca tu rezisti bine-mersi pana dupa criza, cu rezervele pe care le ai.

| Sofer a răspuns:

Find plinuță e rara categoria de bărbați la care le place asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inaltime ai, daca nu te superi? Multumesc. Eu am 1.92 m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie îți plac grașii?
Sau îți place ce vezi in oglinda?

| JustStitch a răspuns:

Încearcă să fi optimistă, eu chiar as vrea sa ne imprietenimwinking

| BuBBlesykeSs a răspuns:

E greu sa slabesti? ce te retine?

| SoareDaniel a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care nici voi nu placeti baietii mai urati si slabi, te-a multumit raspunsul?

| mdc98 a răspuns:

Eu daca eram baiat, as fi preferat una mai plinuta decat slaba.

| BAD17 a răspuns:

In primul rând trebuie sa te gândești la sănătatea ta ca așa pana la urma o sa găsești pe cineva dar e vorba de corpul tău și sănătatea ta

| Daniel9901 a răspuns:

Daca doresti sa stam de vorba imi poti spune aici prin mesaj, chiar imi doresc sa te cunosc, n uconteaza aspectul fizic atata timp cat cauti iubire

| anonim2892 a răspuns:

La fiecare barbat ii place un gen de fata, ma refer la fizic, la unii le plac fetele mai plinute, la altii slaba, atat timp cat va intelegeti bine si tineti unu la altul nu inteleg ce are fizicum...mi-as dori sa vb mai multe daca ai vrea si tu

| Cristina788 explică (pentru anonim2892):

Din cauza grasimii niciun băiat de vârstă mea nu se uită la mine primesc invitații doar de la bărbați de 50 de ani