| Ingerash a întrebat:

Baietilor le plac mai mult fetele mai nebunatice si energice, sau fetele mai la locul lor? pupici

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Mie unul imi plac cele pline de energie, spontane, dar sa si stie sa stea locului cand este cazul... dar ca atitudine generala - cert nebunatice...
bafta

| Selena54 a răspuns:

Cred ca o fata trebuie sa stie cand sa fie linistita sau stea la locul ei cum zici tu, dar sa stie si cand sa se distreze si sa fie mai nebunatica tongue

| Myhay_1171 a răspuns:

Nebune
petrecarete sau mai la locul lor dupa genul lui
mai mult petrecarete dar nici prea mult (asa cred eu ca sunt baiat)

| ColorGirl a răspuns:

Depinde, pentru ca fiecare baiat are alte preferintewinking
parerea meathinking

| bebbe22 a răspuns:

Depinde de gusturi:*
unii sunt atrasi de fete mai nebunatice, energice altii de fetele la locul lor! depinde de baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce baieti sunt. ex. un baiat de la mine din cartier ii plac fetele mai nebunatice si energice in pat si lui iubitul meu ii plac fetele mai la locul lor cum sunt eu.deci depinde de genul baietilor de ei depinde nu de noi fetele. pupici