| anonim_4396 a întrebat:

Deci am auzit multe intrebari de genu ca "Cum se simte femeia dupa actul sexual?"si uni au raspuns fu***a.
Si barbatul atunci e fu**t?
(nu imi sta in fire sa pun astfel de intrebari dar mi se pare ca se face o diferenta de la barbat la femeie)

8 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

MrSmith: Depinde cine spune povestea.

| NickiMinaj a răspuns:

Eu vorbeam strict de Manole, mai mult nu cunosc... sad

| lplostonyou a răspuns:

Nu, barbatul se simte terminat si in al 9-lea cerhappy

| Rares20funde a răspuns:

Barbatul nu e fu. t pentru ca el fu. e!

| crissnebb83 a răspuns:

Depinde de pozitie si da si barbatul poate fi ****! ex gay sunt ****i tot timpul, iar daca femeia sta deasupra tot barbatul este ****

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga, daca ea a facut,, dragoste" se simte excelent, dar daca a facut sex, se simte asa cum mentinonai mai sus.no comment

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti raspundscurt s concret dupa o activitate sexuala ambii participanti se simt bine nu e nici o diferenta de la barbat la femeie e doar o figura de stil ceea ce spui tu.

| Kate_6042 a răspuns:

Mr.Smith,esti cam greu la vorba.