| Mitroi_Alexandru_1999 a întrebat:

Deci, am ieșit la un concert cu o fata care are prietenul plecat în afara, ne-am ținut de mana, am stat 2 ore în brate, zâmbete, frumos, ne-a plăcut amândurora, are rost sa continui cu ea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de cazuri sau situatii de aceasta natura, practic totul se rezuma la modul in care va actiona fata respectiva in viitor. Iar daca esti atras si simti ca iti face placere sa fii in compania ei, in acel caz ai putea sa fortezi desfasurarea lucrurilor de asa natura incat intalnirile sa fie cat mai dese, cat mai lungi si din ce in ce mai romantice. Bafta!

| Mitroi_Alexandru_1999 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai de mâine merg cu ea la sala, incerc sa o angajez unde lucrez... Vorbim toata ziua pe Facebook.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tâââââ r făăăă

| RB26DETT a răspuns:

Pune-te in locul prietenului ei, ti-ar place sa patesti acelasi lucru? Continua cu ea si sunt sanse sa patesti, asa cum o cuceresti tu acum o poate cuceri altul mai tarziu, tipa nu-i de incredere, ar fi bine sa stie si actualul ei prieten aspectul asta, nu doar tu.

| Mitroi_Alexandru_1999 explică (pentru RB26DETT):

Eu nu vreau neapărat o relație, n-am prietena și nu știu, ma atrage mult cum arata și felul ei... Și e păcat sa fie singura, prietenul ei sta doar 30 de zile acasă pe an...

| Emilian65 a răspuns:

Da, daca va placeti unul pe altul si nu te deranjeaza ca ea mai are pe altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e doar prieten atunci nu faci ceva prea imoral. Daca e logodnic sau chiar sot atunci nu te vad bine cand se intoarce tipul happy Daca va simtiti bine amandoi si ala e departe...normal ca ea cauta sa aiba pe cineva langa ea. Si ala de acolo nu o sta sfant stai linistit. Daca sunt doar iubiti nu vad o problema in a incerca sa o faci iubita ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"normal ca ea cauta sa aiba pe cineva langa ea. Si ala de acolo nu o sta sfant stai linistit" - nu, așa ceva nu e normal deloc.
Daca nu rezista fara, ceva luni de zile, de ce nu se despart?

| Mitroi_Alexandru_1999 explică (pentru anonim_4396):

E iubit, au 4 ani, dar el sta plecat cu lunile în afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa continui in modul de fwb, da. Altceva nici gand, daca nu rezista fara daca prietenul ei e plecat, ce te face sa crezi că cu tine ar fi altfel?
In locul tau nici nu mi-aș face prea multe planuri cu ea, as lasă-o sa facă ea tot efortul daca mai vrea ceva de la tine, daca nu, as trece la următoarea.

| Green66 a răspuns:

Dacă vrei să te înșele și pe tine are rost. Ce te face sa crezi că nu vei păți și tu la fel ca prietenul ei plecat?

| awspam a răspuns:

Nu ca ma bag dar ca fapt divers : ) ), tu ai sa fi mereu langa ea?

| Mitroi_Alexandru_1999 explică:

Mie îmi place de ea, nu vreau o relație... Dar n-am prietena și ea e arata super... Sper ca înțelegi