| uyeuya a întrebat:

Deci am in clasa o curva... care se tot da la fostul meu. de care inca mai sunt foarte atasata(ne-am despartit acum 2-.3 luni si am ramas prieteni). si am auzit de la un prieten de-al acestei curve ca lui ii place de ea si ca a vrut de mai multe ori sa o combine. eu ii vreau binele si daca nu mai puteam fi impreuna, macar sa isi gaseasca pe altcineva mai bun. el nu ii vede adevarata fata,. eu am vorbit cu ea si mi-a zis ca vrea sa ii faca pe toti baietii sa ii stea la picioare, inclusiv pe el. ce pot sa fac sa ii arat lui ca ea e o CURVA!?!

6 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Tu doar dai un sfat sa aiba grija alceva nu ai ce sa faci, mai departe e viata lui doar tu l-ai atentionat.

| RAY a răspuns:

Nu-i frumos sa jignesti o persoana pe care nu o cunosti nici daca o cunosti nu-i frumos, daca te va iubi va sta cu tine daca nu de fapt nu te iubeste, nu e devina cel care incearca si cel care se lasa nu uita

| Azµre a răspuns:

E problema ei nu te baga, pe urmă se va zice că tu ești curva findcă te bagi peste alții.

| Jardelin a răspuns:

Nimic! Ce te freaca pe tine grija ce face el? Are ceea ce cauta!

| knoxfcsb a răspuns:

Lasa id tau si vorbim o rezolvam:*

| Lilianalili a răspuns:

Nu e frumos sa spui despre cineva ca e intr-un anumit fel, chiar si daca cunosti. Din aceasta cauza nu avem viata comuna ci individuala, ca sa ne vedem de treaba noastra. Inteleg ca te macina chestia asta dar, ar fi bine sa incerci sa cunosti alte persoane...Ai viata-n fata. La un moment dat daca incepi o relatie de la 15-16 ani, timpul va trece, vei ajunge la 20 si iti vei dori sa te mariti doar din simplul fapt ca a trecut mult timp. In schimb varsta iti va sta in cale, parintii facultatea si multe altele si vei suferi enorm.Asa ca parerea mea, din experienta...fi detasata.