| lupu_1730 a întrebat:

Am 14 ani si anul trecut am fost cu o fata superba pe nume Andreea.Eu eram dintr-o comuna mai departata putin, iar ia era din oras.Amandoi invatam in oras. O data cu vacanta ne-am despartit pentru ca nu ne mai puteam vede des. Apoi am ramas prieteni si vorbeam orice.Eu am facut o gafa si am suparato, si nu am mai vorbit vreo luna. Acum sunt prieten bun cu ia dar vreau sa fimi din nou impreuna aveti ceva. Sfaturi cum so abordez? cel mai bun ia funditawinking

Răspuns Câştigător
| littlemisssunshine_4297 a răspuns:

Buna
daca spui ca puteti vorbi despre orice atunci intreab'o daca mai simte ceva pentru tine. daca se simte atrasa de tine sau te vede doar ca un amic.
incurajeaz'o sa vorbeasca despre sentimentele eihappy
si daca ai un raspuns afirmativ de la ea e foarte bine, stii ce trebuie sa faci.
bafta big grin

3 răspunsuri:
| littlemisssunshine_4297 a răspuns:

Pai atunci ce mai astepti? invit'o la un suc, discutati despre vietile voastre si la sfarsit poti sa o saruti happy si eu zic ca e suficient, lucrurile o sa vina de la sine daca va placeti amandoi.

| lupu_1730 explică:

Pai da o zis cai mai place de mine
si am intrebat-o daca mai vrea sa fie cu mine
si o zis poate
dar nu stiu ce sa fac

| lupu_1730 explică:

Pai o s-o intreb:X mss mult