| Clauditzza_7347 a întrebat:

Deci am o relatie de mai mult timp, ne am certat de multe ori, insa de data asta cand ne am impacat toti au inceput sa spuna ca sta cu mine la baza si ca nu ma iubeste, deci ce sa cred, l am intrebat si pe el i am spus ce zic ceilalti si el mi a zis ca nu e adevarat si ca ma iubeste sad, ce sa fac? sa ma despart de el sau sa ma risc stand cu el, neiubindu ma :-s! funda raspunsul cel mai bun puppy dog eyes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e bine sa mai stai cu el. E dur sa spui unui om care te iubeste ca tu nu il iubesti si e un motiv destul de serios pentru a te desparti de el fiindca daca a spus-o inseamna ca nu-i prea pasa de ce simti tu. Parerea mea este ca o sa continue sa te raneasca. sad

| anonima3389 a răspuns:

Nu inteleg o chestie.cum adica sta cu tine la baza? In primul rand nu te mai lua dupa lume.Convinge-te tu singura daca merita sau nu, daca intr-adevar te iubeste sau nu. pune-l la incercari, urmareste-l sa vezi daca te insala etc.u singura trebuie sa-ti dai seama de chestia asta k asa lumea poate sa vorbeasca multe doar din invidie sau din rautate.

| Mell1321 a răspuns:

Parerea mea e ca daca ii asculti pe cei din jur nu rezolvi nimic.Eu zic sa vezi prin comportamentul lui sa iti dai seama daca te iubeste sau nu. Daca simti ca nu tine la tine nu are rost sa mai continui. Nu ai incredere in el, te desparti, ca mai sunt destui happy