| dya22100 a întrebat:

Deci ca sa intelegeti intrebarea o mai pun o data:
vreau sa aflu daca din lucrurile pe care o sa le scriu baiatul de care imi place X ma place...

cand eram in sat o venit un baiat cu X
prima oara cand l'am vazut pe X mi se parea urat
da dupa o vreme mi se parea dragut in prima seara cand l'am chemat afara (cand eram in sat) o cumparat o sticla de bere si o baut'o toata si noah noi jucam adevar provocare si procente si el o fost provocat sa o pupe pe gura pe o fata (desi era beat beat numai vedea nici cate degete ii arat)
dupa a doua zi o venit iar afara si nu mai era fata aia cu care so pupat cealalta seara
asa ca eram eu X verisoara mea si prietenul lui X

am inceput sa jucam carti pe pedepse
eu am castigat prima si prietenul lui X ultimul eu l'am provocat pe prietenu lui X sa se sarute cu verisoarmea si so sarutat dupa 4 ture la rand tot ultima am iesit si oricine iesea primul prietenu lu X ma punea sa il sarut pe X sau sa ma mozolesc cu X dar X nu vroia numa pupici pe buze sad
dupa prietenul lui X mo luat pe mine si pe bianca verisoara mea de brat si zice:
noah hai sa va ducem acasa
SI zice X :
noah ma supar pe tine (face catre prietenul lui)
si prietenul lui X imi da drumul si vine X din spate si la un moment isi pune mana peste umarul meu si se apropie de mine
in drum spre casa bunici mele am vorbit multe
cand am ajuns X imi spune :
hai sa te tuc de ramas bun si ma pupa pe gurita :X:X:X:X
dupa prietenul lui X ii cere nr de tel a lu verisoaramea si cand suntem in casa ii trimite un mesaj ca X vrea nr meu de tel asa ca i l'am dat dupa scrie din nou ca: mersi ca o zis X ca o iubeste pe diana
a doua zi il sun pe sergiu si zice ca no scris nici un mesajverisoara mea lo intrebat si o zis ca no scris nimic atunci seara dar nu spune ca nu e adevarat ce o scris prietenuso in mesaj si mo intrebat X daca sunt supy pe el si am zis ca nu doamne feri nu pe el ci pe prietenuso ca mo mintit
si de atnci nu l'am mai sunat si acum e in sat din nou X nu stiu cand vine la oradea ca mi-e rusine sa il sun big grin
dar sa revenim la intrebare :
credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| cary29 a răspuns:

Daca te-ar fi placut ti-ar fi acordat mai multa atentie.Si atunci te-a condus acasa pentru ca amicul lui a insistat ca sa mearga cu vara ta.Scuze ca iti spulber sperantele dar nu vad sa te placa la fel sau mai mult decat il placi tu.Mai bine cauta alt baiat de care sa iti placa, ii greu dar is o gramadawinking

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu e de incredere si in plus mai e si un betivan.imi pare rau ca te dezamagesc.gaseste-ti altul! succes! :*

| monique a răspuns:

Da, te place, dar nu stiu in cel fel si ce masura. Intreaba-l prin mesaj, daca ti rusine sa suni, cand vine la oradea ca voi(adica tu si prietenii tai) vreti sa mergeti nu stiu ce film, iesire la iarba verde, etc. si daca vrea sa vina si el. Eventual intelege-te cu cateva fete si baieti sa te ajute cu intalnirea. Ca doar de aia sunt buni prietenii.

| zalisa a răspuns:

El e prototipul ciobanului țărănoi bețivan de la oi, iar tu ești prototipul copchilei de 14-15 ani care se îndrăgostește de bețivan.
Froget it, girl!
Wtf?
Bze

| ra7ul a răspuns:

Sincer in afara de X nu am intales nimic!