| dya22100 a întrebat:

Buna am o problema...sad
deci cand eram in sat o venit un baiat cu un prieten de a lui care e dragut ...prima oara mi so parut urat dar dupa era dragut pentru mine
in prima seara amandoi sor imbatat iar baiatul de care imi placea bause o sticla intreaga deci nu mai era constient la provocari se pupa pe gura cu prietena mea da facea asta numna pentru ca era beat...so.
a doua seara era treaz si nu mai era prietena aia a mea ci numa eu cu verisoara mea
toti 4 jucam carti pe pedepse care iese primul ala pune o pedeapsa la ultimul
eu am iesit prima si prietenul baiatului care imi place mi-o facut cu ochiu ca o sa ma pedepseasca sa ma sarut cu baiutl de care imi place si baiatu de care imi place nu o vrut sa ma sarute sau mozolit numa pupic pe gurita :X:X:X la pedepse l'am tot p[upat de 4:*:*
dupa mo condus acasa baiatul de care imi place big grinhappy
si'o pus mana peste umarul meu si am povestit multe si cand sa plece o zis asa: hai sa te tuc de ramas bun si m otucat pe gura

3 răspunsuri:
| anamaria91 a răspuns:

Nu stiu care e intrebarea si nu am inteles pe deplin tot, dar am un raspuns...
Baiatul de care iti place, fiind nou pe acolo, era mai timid si de aia nu a indraznit sa te sarute. Cand te-a condus acasa si ati ramas doar voi doi, s-a simtit mai in largul lui si avut curaj.
Bafta!

| Amphitrite a răspuns:

Buna dyutza22100!
Te rog frumos afirma care este intrebarea.

| dya22100 explică:

Intrebarea e daca da semne ca ma place?