| Mirela67 a întrebat:

Deci...ce credeți?
Un băiat care se pune in fața ta la ore și întoarce capul de multe ori și tu te uiți în jos,și când îl ridici, îl vezi că de uita la tine(îl vezi cu coada ochiului) și el întoarce capul.Peste ceva timp...de uita din nou și tot așa...Ce credeți că înseamnă?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca respectivul coleg iti studiaza cu foarte mare atentie comportamentul si reactiile tale fiindca aproape sigur este atras de persoana ta intr-o foarte mare masura. happy

| qieiqpalz a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu chiar la mine nu e asa eu studiez orice fata chiar daca unele cred ca le plac dar nu e asa ..ma uit sa vad ce fel de pers e nu ca imi place de ea

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CelCarePriveste a răspuns:

Poate sa fie strict intamplator. Voi fetele prea interpretati si analizati fiecare gest al omului. Si eu, de ex, uneori ma mai uit la unele persoane cateva secunde bune, pentru ca ma gandesc la ale mele si stau cu privirea asa, pur si simplu, in "gol". Asta nu inseamna ca ii admit frumusetea splendida