| oo4099 a întrebat:

Deci chestia e ca trebuie sa mergem in excursie cu scoala la sfarsitul scolii si problema e ca nu stiu ce sa facem pe autobuz...adica ce sa facem ca sa ne distram.
Si ce as putea face cu colega mea unde von fi cazati ca sa ne distram?
Fundoi si multumiri:*:X
P.S.scz categoria

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Campionat de snake pe telefon

| poliku a răspuns:

Nene,lada de bere sub scaun si dai cu bautubig grin dupa vin si idei mai geniale numa sa bei.Beti cu masura sa mai puteti face si altcevabig grin
Stiu.Nui un raspuns genial si bun dar totusi e o idee... daca ti-as zice sa jucati carti ...cred ca ar fi plictisitor. Ati putea canta unpic si multe altelehappy

| BadLuckBryan a răspuns:

Nimic!

| PikachuPufos a răspuns:

In autobuz ai putea lucrurile amuzante care t-i sau intamplat, sau sa faci farse fara sa te vada diriga altuia de exemplu il ciufulesti pe ala din fata, etc etc... si poate va strangeti mai multi intr-o camera si faceti o gramada de chestii. vreau sa spun ca noi anul asta, baietii si-au luat bere reds apoi toti faceam farse, sunam la numar ascuns, comentam de oricare om de pe strada de la geam si apoi urlam la el laughing ( mai mult baietii la partea asta) sau comentam de aia de la televizor, jucam adevar sau provocare si ai mai putea sa mai adaugi pe langa alea 2 si procent, foc, tupeu. exista o gramada de lucruri pe care le poti face; teoria mea este : Cu cat mai nebunesti, cu atat mai amuzante, anul trecut noi la 2 dimineata baietii udau fetele cu dusul dintr-o camera laughing