| ParadoxElly a întrebat:

Deci, daca un baiat (18-19 ani) este interesat doar de fizicul taucand te-a vazut (vrea doar sex) si mai si stii ca e un nesimtit (un player chiar, fiindca e cel mai frumos din tot liceul si stie ca e frumos) si deja nu-ti mai arata nici un interes cand treci pe langa el pe hol...atunci chiar nu mai are rost sa... speri la altceva? sau sa speri ca-ti va da mai multa atentie? (avand in vedere faptul ca el poate 'face rost' de o fata usor). Fiindca incepe sa imi placa detul de tare de el si nu am timp pentru asa ceva, mai ales ca el e a 12-a si nu-l voi mai vedea la anul (sunt a 11-a). Opiniile mai multor baieti ar fi de ajutor. Multumesc!

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vrei să faci sex cu el? Nu cred că te va refuza. Pentru o relație, cred că e cam prea devreme. Bine, acum depinde foarte mult ce fel de om e și el, dar din ce spui mai sus... nu pare un tip dornic de ceva stabil.

| Donsavas a răspuns:

Hmm...iti recomand sa cauti undeva mai aproape de tine,nu stii de unde sare iepurele. ti-as spune sa incerci cu timpul,insa,un obsedat sexual e mult mai dificil decat crezi. tu te infrunti cu obsesia lui,nu cu el. e dificil. nu te baga in asa ceva. plus ca mandrii sunt la un nivel spiritual foarte jos... avand in vedere ca nu isi dau seama de faptul ca trupul, tineretea si frumusetea nu sunt ale lor, nu ii apartin. sunt ''imprumutate'' ca sa zic asa. el se lauda cu ceva instabil, nesemnificativ. Ce crezi? si pe mine ma plac foarte multe fete din liceu. pare ciudat pentru un baiat care n-are poza la profil, stiu laughing
Crede-ma pe cuvant, m-as minti pe mine...ma plac. unele mi-au si propus sa facem sex. ce sa vezi? am acceptat de fiecare data? fraierul de mine... uite ca nu. eu nu caut placerea cum cauta altii orgasmul(placerea intensa), eu caut fericirea(euforia) insa nu ma bazez pe ele. fara iubire sunt egal cu 0. nu am profitat niciodata de ce mi-a oferit D-zeu, fiindca toate sunt trecatoare si m-as amagi singur peste ani daca acum m-as bucura la maxim de frumusetea si cuceririle mele iar la batranete nu as mai putea fi la fel. numai bine iti doresc!

| PsihologMariusIftimie a răspuns:

"Ce e val, ca valul trece"... Narcisismul se formeaza tocmai din cauza calitatilor fizice si pe cat de stralucitor este cineva, pe atat de amar poate fi gustul pe care ti-l lasa.

| owlAndreeaIrina a răspuns:

Nu sunt baiat, dar cred, din ce ai scris ca el este un libidinos. Nu te lasa in pace pana nu isi atinge scopul. Dupa ce si-a atins copul, esti invizibila. Si nu ar trebui sa iti faci sperante, pentru ca doar de amagesti si doare si mai tare.
Si imi cer scuze daca mi-am exprimat opinia si nu trebuia, pentru ca sunt fata!

| ParadoxElly explică (pentru owlAndreeaIrina):

Faza ii ca nici nu ma bate la cap sau ceva, a fost doar pe moment, ma gandesc, atunci cand a intrebat de mine, nimic mai mult...Mersi!

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

SPune-i ca vrei sa ii giugulesti barzoiul! :*

| ParadoxElly explică (pentru Ungureanu_Petru_2000):

Multumesc, asta am sa si fac!