| BurN a întrebat:

Deci de 4 luni in drum spre scoala, (cam 10km+ traseul), merge si o fata exact vizavi de liceu meu, si sta si app. de cartierul meu. Vreau sa stiu cum as putea intra in discutie cu ea, sa ne cunoastem si mai vedem.

Mersi.

P. S: Nu-mi vine sa cred ca am intrebat asta pe TPU happy.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă tot vă întâlniți pe traseu, salut-o pentru început.
Pa, pa.

1 răspuns:
| alinpocris10 a răspuns:

Pai pustiu te bagi in seama pur si simplu
Buna vad ca stai prin zona nu te-am mai vazut de mult.
Stii cumva cat este ceasul zambeste te bagi in seama ai un zambet frumos etc iti vine tie pe loc
Faci orice in cat sa ii atragi atentia, si oricum iti vin tie ideei

Sunt multe faza in care sa intri in discutie.
Ii zici buna te-am vazut mai mereu paici nu te supara de intrebare in ce clasa esti. etc happy

Multa bafta happy