| Albãstriţaxx a întrebat:

Deci, dupa cate intrebari am pus despre chestia asta, cred ca deja stiti ca imi place de un baiat, dupa semnele pe care le da, nu neaparat ca ma place, dar ii pasa de mine.

Nu stiu cu ce sa ii mai atrag atetia.Adica nu stiu ce subiect sa deschid, despre ce sa vorbim, si NU VREAU RASPUNSURI DE GENUL: PAI AFLA CE II PLACE SI DESPRE AIA VORBITI...BLABLABLA.
Voi ce vorbiti cu iubitul/iubita/cel mai bun prieten/prietena?
Despre ce?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns;]

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deocamdata voi nu sunteti nici prieteni, nici iubiti. Asteapta sa faca primul pas, sa va intalniti, sa va plimbati, sa incercati sa va cunoasteti. Nu trebuie sa faci ceva anume pentru a-i atrage atentia: fii tu insuti si daca te place vei afla in curand.

| bodi100 a răspuns:

Prima data am o intrebare Esti din Alexandria? Poti sa il intrebi ce sport ii place cu ce echipa tine daca a fost la vreun meci al echipei favorite, daca a fost la mare/munte si cum a fost sper ca te-am ajutat

| Albãstriţaxx explică (pentru bodi100):

Da, intr0un fel m-ai ajutat laughing si nu, nu sunt din Alexandria, dc? laughing

| bodi100 a răspuns (pentru Albãstriţaxx):

Dar tu esti in poza aia de la profil?

| Albãstriţaxx explică (pentru bodi100):

No =]]

| bodi100 a răspuns (pentru Albãstriţaxx):

Dar de unde esti ca eu cunosc un baiat care avea la poza de la avatar la mess aceeasi poza si locu ala e din Alexandria?

| Albãstriţaxx explică (pentru bodi100):

Poza e luata de pe net;]