| Alexandra_Maria_1994 a întrebat:

Deci, e un baiat care imi place foarte mult, il vad mai mereu in autobuz (de 8 ori pana acum) si nu stiu daca ma place adica :
1 -Intru in autobuz prin fata si era fix in fata usii sprijinit in partea unde este soferul, iar eu m-am dus si ma pun acolo unde vine roata. Si cand a coborat nu a coborat prin fata, unde ar fi fost mai usor, a trecut prin fata mea si s-a dus la usa din mijloc.
2 -Urc in autobuz tot prin fata si el era in picioare in mijloc unde sunt alea patru scaune pentru batrani iar eu ma asez pe scaunul din spatele soferului, dupa o statie vine in fata si din cand in cand se intorcea si se uita prin masina si dupa tragea cu ochiul la mine.
Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de evident faptul ca te-a remarcat si probabil ca nu-i esti indiferenta din moment ce te privea, studia pe furis. Data viitoare n-ar strica sa indraznesti sa-i adresezi macar un "salut" sau "buna ziua". Indrazneste. Succes.