| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma
Buna, tuturor!

Am si eu o intrebare!

Este vorba despre un baiat si vreau sa stiu daca ma place! Eu si el facem naveta la scoala pana la oras x.Suntem din aceeasi

localitate dar invatam la licee diferite! Dimineata in statie vine mereu langa mine! Ma saluta si mai vorbim! S-a intamplat intr-o zi sa fie aglomerat am plecat in autobuz pe scara de la usa din mijloc a venit langa mine cularul era liber! Dupa aglomerarea el se aseaza pe acea teava de la usa si se uita in ochii mei, eu am coborat privirea si mi-a atins mana! Mai nou vine si sta le scaun cu mine! Oare ma place! Eai mare cu 2ani!

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Imi aduci aminte de o gluma buna: Intrebare: ce ii face pe doi tineri sa stea inghesuiti pe acelasi scaun in tramvai cand de fapt tramvaiul e gol? Raspuns: dragostea!
S-ar putea sa te placa. Dar nu vei stii sigur pana ce nu il vei intreba. Dar poate nu e cazul, dupa cum crezi tu. OK, atunci incearca sa fii cit mai deschisa cu el, comunicarea e mult mai mult decat cuvinte, e priviri, e tonul vocii, e gesticulatie. De ce nu l-ai atinge si tu cum te-a atins el? Vezi mai apoi reactia lui, si vei stii.

| RAY a răspuns:

La varsta aia baieti plac multe fete asta e clar

| T0T a răspuns:

De ce nu îl întrebi pe el în loc să ne întrebi pe noi?

| Alicezzz a răspuns:

Eu zic ca da.si cred ca ar trebui sa vb cu el si un schimb de nr de tel si sa va intalniti la un suc, la o plimbare in timpul liber. Bafta

| Chirileanu_Emy_1999 a răspuns:

Te place.