| anonim_4396 a întrebat:

Buna,tuturor!

Am si eu o intrebare!

Este vorba despre un baiat si vreau sa stiu daca ma place! Eu si el facem naveta la scoala pana la oras x.Suntem din aceeasi
localitate dar invatam la licee diferite! Dimineata in statie vine mereu langa mine! Ma saluta si mai vorbim! S-a intamplat intr-o zi sa fie aglomerat am plecat in autobuz pe scara de la usa din mijloc a venit langa mine cularul era liber! Dupa aglomerarea el se aseaza pe acea teava de la usa si se uita in ochii mei, eu am coborat privirea si mi-a atins mana! Mai nou vine si sta le scaun cu mine! Oare ma place! Eai mare cu 2ani!

Răspuns Câştigător
| Maria123456432846w8w9qhfjc838 a răspuns:

Buna, da te place. Depinde ce sentimente ai tu fata de el, eu as zuce sa incerci cu el caci rar mai gasesti baieti care sa faca gesturi frumoase. doar sa profite de o fata intalnesti acum. Eu spun ca merita sa ii dai o sansa si vezi cum se comporta. Sper ca te.am ajutat.

| iocristina09 a răspuns (pentru Maria123456432846w8w9qhfjc838):

Multumesc,dar cum pot sa ii dau de intes ca si eu plac?

2 răspunsuri:
| viorel5592 a răspuns:

Spune-i ca il placi si intreaba-l daca si el te place