| cristinaantonisbcf a întrebat:

Buna,tuturor!
Am si eu o intrebare!
Este vorba despre un baiat si vreau sa stiu daca ma place! Eu si el facem naveta la scoala pana la oras x.Suntem din aceasi localitate dar invatam la licee diferite! Dimineata in statie vine mereu langa mine! Ma saluta si mai vornim! S-a intamplat intr-o zi sa fie agomerat am plecat in autobuz pe scara de la usa din mijloc a venit langa mine cuarul era liber! Dupa aglomerarea el se aseaza pe acea teava de la usa si se uita in ochii mei, eu am coborat privirea si mi-a atins mana! Mai nou vine si sta le saun cu mine! Oare ma placce! Eai mare cu 2ani!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te place fara discutie. Incearca sa fii sau sa devii si tu mai....comunicativa. Da-i mai multe "semnale" si sperante daca iti place de el. Succes!

| neutrino a răspuns:

Daca ti-a atins mana, atunci sigur te place, dar daca nu este capabil sa te invite la banalul "suc", atunci poti astepta mult si bine.

| Emilian65 a răspuns:

Din gesturile care le face pentru tine, inseamna ca te place. Deci, raspunde si tu la gesturile facute de el.

| mnbvf a răspuns:

Da, ți-a dat semne destul de evidente că te place, dacă simți și tu ceva, arată-i și spune-i.