| LovellyAngel a întrebat:

Deci... Eu sunt intr-o mare dilema. Tot el spune ca abia asteapta sa scapa de mine si dupa tot el ma cauta. Imi puteti explica si mie, poate e o chestie "masculina", pe care imi este prea greu sa o inteleg.

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Cică orgoliu, însă eu o numesc nepăsare sau joacă.
Nu cred că vrei să te lupți cu asta.
Crezi că merită?

| LovellyAngel explică (pentru h3r):

Nu prea cred ca mai merita... Dar sunt derutata. Mereu imi spune ca nu mai vrea sa vorbim dar el tot continua sa ma bage in seama. straight face

| h3r a răspuns (pentru LovellyAngel):

Păi te joacă pe degete și tu îi permiți!
Nu-i mai răspunde, o să vezi că va renunța, mai exact...n-o să-i pese!

| LovellyAngel explică (pentru h3r):

Chestia e ca nici eu nu pot. Sa nu mai vorbesc cu el

| h3r a răspuns (pentru LovellyAngel):

Păi asta a și vrut.
Te domină, face ce vrea din tine.
Tu decizi dacă mai continui așa, ori scapi de cineva indiferent...tu alegi dacă suferi după un prost.

| beautifullie a răspuns:

Cred ca ii plac jocurile. nu te preta la ele. vrea sa scape de tine, lasa-l in pace.