| anonim_4396 a întrebat:

Deci.Il iubesti happy.E cu altacrying.Iti face avansuri.Te refuza sad [chestii marunte], dar te asteapta big grin.Ce parere aveti?laughing

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Sa astepte ce? Sa te aiba ca rezerva?happy
Nu poti obliga pe nimeni sa te iubeasca, dar tu ai dreptul sa iubesti pecine vrei! Capish?

| Rawwrr a răspuns (pentru lolly):

Uite spre exemplu i-am zis ca revin in vreo 2 ore si era ora 1 seara si a zis ca nu-i problema, asteapta.Stiu,dragoste cu sila nu se poate.Dar daca e cu alta si nu-i mai pasa, de ce ma mai cautahappy

| lolly a răspuns (pentru Rawwrr):

Probabil s-a plictisit de ea! Sau crede ca va are pe amandoua la mana!

| Rawwrr a răspuns (pentru lolly):

E genul ala "smecher prost".La el nu dureaza mai mult de 1 luna o relatie si in relatia aia te inseala de 10 ori.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii'ar capu de ras sa-i fie, vre sa nu ramana pe din'afara, te tine de rezerva, merita un sut in cur magaru de nesimtit ce e, la gunoi cu el ca asa baieti ne face de ras pe noi astia mai cu capul pe umeri